Titles you rated
The MatrixRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 3.5
Volcano HighRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.5
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.5