Movies
Ratings
346
Days of Being WildRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 3.5
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
JackieRated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.0
Child's PlayRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 2.5
PietaRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0