Movies
Ratings
809
TitaneRated ★ 4.0
MalignantRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Lucky Chan-silRated ★ 4.0
First LoveRated ★ 2.5
OasisRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.5
SorumRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Pain and GloryRated ★ 3.5
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
Malcolm & MarieRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
The LighthouseRated ★ 4.0