Series
Ratings
27
Dynamite KissRated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 1.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0- 엄마, 단둘이 여행 갈래?Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 2.0
First LoveRated ★ 3.5
Haha BusRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Canada Check-inRated ★ 5.0
Neymar: The Perfect ChaosRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0