Titles you rated
Sweet BunsRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 5.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
They Kiss AgainRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0- Loving YouRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5
Fashion KingRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Love RainRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Big ThingRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5