Titles you rated
Operation LoveRated ★ 4.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
The Full Throttle GirlRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5
The Last CinderellaRated ★ 5.0
Buzzer BeatRated ★ 5.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
You're My PetRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Lovers in PragueRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5