Titles you rated
SawRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0