Series
Ratings
155
Law SchoolRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
Geek GirlRated ★ 2.5
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Death to Snow WhiteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 3.5
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0