Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
iBoyRated ★ 3.5
TauRated ★ 4.0
CircleRated ★ 4.0
Last VegasRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
HitmanRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0