Movies
Ratings
86
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Dolphin TaleRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
A Most Wanted ManRated ★ 3.5
The Fifth ElementRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0