Movies
Ratings
782
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 2.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
Fourth PlaceRated ★ 3.0
The Drug KingRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
CarsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
GORated ★ 3.5
Guns & TalksRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 1.5
Lost In LoveRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.5
Far and AwayRated ★ 4.0