Movies
Ratings
652- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Purple HeartsRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 1.5
ChangelingRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
AtonementRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0