Movies
Ratings
390
SpotlightRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 2.5
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0