Titles you rated
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 3.5
JinRated ★ 3.0
JinRated ★ 3.5
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Sky of LoveRated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 4.5- Bloody Monday Season 2Rated ★ 4.0
Bloody MondayRated ★ 4.0- Q.E.D. 증명종료Rated ★ 3.5
Zettai KareshiRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.5