Titles you rated
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
LoversRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0