Movies
Ratings
53
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
FuryRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.5