Titles you rated
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 3.5- HeroRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
PhantomRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Free GuyRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Bring Me HomeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5