Movies
Ratings
121
DrumlineRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 0.5
ChappieRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5