Movies
Ratings
22
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Django UnchainedRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0