Series
Ratings
73
The PacificRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0- Coffee HouseRated ★ 1.0
The Princess's ManRated ★ 1.0- OuroborosRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 1.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 0.5
Ugly AlertRated ★ 1.0
Fermentation FamilyRated ★ 1.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
99 Days with the SuperstarRated ★ 1.0
Nodame CantabileRated ★ 1.0
True DetectiveRated ★ 1.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0
The Vampire DiariesRated ★ 1.0