Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Forced To FightRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu FighterRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 4.0
CatwomanRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5