Movies
Ratings
420
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 1.0
UnbowedRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
The ChaserRated ★ 4.0