Titles you rated
Baby DriverRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 3.0
ChefRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 5.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 5.0
V.I.P.Rated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
TedRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 5.0