Titles you rated
Snowy RoadRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 3.5
HIDE-AND-NEVER SEEKRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 5.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
Wonder WomanRated ★ 5.0
Lucid DreamRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 3.5
Steal My HeartRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 5.0
The ShallowsRated ★ 4.5