Titles you rated
The Exit 8Rated ★ 2.0
New NormalRated ★ 0.5
The NotebookRated ★ 3.0
The Night OwlRated ★ 2.0
HereditaryRated ★ 2.0
Robot DreamsRated ★ 3.0
ElvisRated ★ 2.5
Past LivesRated ★ 2.0
Brahms The Boy IIRated ★ 0.5- Room LaunderingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 2.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 2.5
RatatouilleRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 0.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.0