Movies
Ratings
70
Ip ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
American History XRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 2.0
A MuseRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0