Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5