Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
Saw IIIRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Another Public EnemyRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0