Movies
Ratings
191
Last HolidayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
NopeRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0