Titles you rated
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Play It Cool, GuysRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Big Windup!Rated ★ 5.0