Movies
Ratings
389
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Ms. ApocalypseRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5- WonderlandRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 5.0