Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.0
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 4.0
My DemonRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 1.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0