Movies
Ratings
112
TangledRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.0
ItRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.5