Titles you rated
Cold WarRated ★ 0.5
The Brand New TestamentRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
MissingRated ★ 1.5
HoneySweetRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 1.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ReboundRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.0
CobwebRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
SmugglersRated ★ 5.0
Swing KidsRated ★ 4.0