Titles you rated
The Thirteenth FloorRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Conquest of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 5.0
Predator 2Rated ★ 2.0
Universal SoldierRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 4.0