Movies
Ratings
126
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The President's Last BangRated ★ 3.0
The President's BarberRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Lump of SugarRated ★ 2.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0