Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Love UntangledRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
Detective Conan: Zero the EnforcerRated ★ 4.0
Detective Conan: Crimson Love LetterRated ★ 4.0
Detective Conan: The Darkest NightmareRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.0
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.5
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
名探偵コナン 探偵たちの鎮魂歌(レクイエム)Rated ★ 4.0