Titles you rated
WaywardRated ★ 4.0
The Killing VoteRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Voice Season 4Rated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 3.5
The Great Escape 4Rated ★ 4.0