Movies
Ratings
118
Van HelsingRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 2.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Angels & DemonsRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 2.5
V for VendettaRated ★ 2.5
The Blind SideRated ★ 5.0
21Rated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0