Movies
Ratings
338
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
NoahRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Tokyo GodfathersRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 3.0
Drunken MasterRated ★ 4.0
Pokémon the Movie Black: Victini and ReshiramRated ★ 3.0