Movies
Ratings
488
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The InvitationRated ★ 2.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 4.0
One Million Yen GirlRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0