Titles you rated
After LifeRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
WildRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0- Table MannerRated ★ 4.0
 
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5