Titles you rated
LiveRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
ReturnRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0