Series
Ratings
30
Sweet and Sour ChickenRated ★ 1.0
Kang's KitchenRated ★ 5.0
Black KnightRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 2Rated ★ 2.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Kung Fu Panda: The Dragon Knight Season 1Rated ★ 1.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 0.5
The PenthouseRated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.0
Backstreet RookieRated ★ 1.5
The PenthouseRated ★ 4.0