Movies
Ratings
950
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
In the Name of the FatherRated ★ 3.5
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Way Back HomeRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 2.0
Happiness for SaleRated ★ 2.5
God of Gamblers' ReturnRated ★ 3.0
Ninja ScrollRated ★ 1.0
NoahRated ★ 3.5
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Cats & DogsRated ★ 2.5
Just MarriedRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 2.5
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.5
Batman ForeverRated ★ 2.5
The Lego MovieRated ★ 3.5
The Bridge on the River KwaiRated ★ 4.0
CocktailRated ★ 4.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
Two Cops 2Rated ★ 2.5