Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Night DoctorRated ★ 4.0
Evening Drink StyleRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.0- Hanasaki Mai ga DamattenaiRated ★ 4.0
Sorette Pakuri Janai Desuka?Rated ★ 4.0
Renovation Like MagicRated ★ 4.0
I Lived in Kyoto for a WhileRated ★ 4.0
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0
Your Home is My BusinessRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Snack Joshi ni Highball woRated ★ 4.0- The Road to Red Restaurant 2021 SpecialRated ★ 4.0
- The Road to Red Restaurant Season 2Rated ★ 4.0