Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Delicious in DungeonRated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 3.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.0
Pale MoonRated ★ 3.5