Movies
Ratings
339
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 4.0
Break OutRated ★ 3.0
AuditionRated ★ 3.0
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 5.0
PossessedRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 4.5
Funny GamesRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.0
A Bloody AriaRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.5