Titles you rated
Haikyuu!!Rated ★ 3.5- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
The PacificRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 2.5
Generation KillRated ★ 4.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0