Titles you rated
- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0